LaSante - Salon Kosmetyczny Kielce


MEDYCYNA ESTETYCZNA

Dr Krekora - WollnyDr n. med. Katarzyna Krekora - Wollny

Lekarz chorób wewnętrznych, lekarz medycyny estetycznej i ekspert firmy Merz. Wykładowca oraz pracownik Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Instytucie Zdrowia Publicznego. Od 2011 roku dr Krekora-Wollny jest członkiem naszego zespołu. W Gabinecie Kosmetycznym La Santé zajmuje się wykonywaniem zabiegów oraz konsultacji z dziedziny medycyny estetycznej.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne konsultacje przed zabiegiem oraz kontrole medyczne, podczas których dr Krekora-Wollny odpowie na każde Państwa pytanie.

Jett Plasma Lift®

W ostatnim czasie zabiegi z użyciem plazmy podbiły Europę Zachodnią i z niemałym sukcesem wykonywane są również w Polsce. Teraz dostępne także w Kielcach!

więcej


Neauvia Hydro Deluxe

Luksusowa terapia nawilżająca w 3 wymiarach. HYDRO DELUXE to jedyna tak luksusowa terapia nawilżająca, która działając w trzech wymiarach - nawilżania, odbudowy kolagenu i elastyny oraz ujędrniania skóry - zapewnia doskonały i długotrwały efekt.

więcej


PRP Density Platelet Gel - Osocze

Innowacyjny zabieg wykorzystujący osocze bogatopłytkowe już w Gabinecie Kosmetycznym La Santé.

więcej


NICI PDO

Nowość w medycynie estetycznej pozwalająca na bezpieczny, bezbolesny lifting bezoperacyjny.

więcej
Zapraszamy do obejrzenia metamorfozy Doroty Walaszczyk w programie Fabryka Piękna przeprowadzoną między innymi przez naszego lekarza medycyny estetycznej Dr Katarzynę Krekorę-Wollny. Materiał dostępny dzięki Magazynowi Gala oraz Telewizji Polsat Cafe. Zapraszamy także do przeczytania artykułu, gdzie znajdziecie Państwo więcej szczegółów.

Do artykułu


COOLCONTOUR®

Zwalczaj komórki tłuszczowe ze szwedzką technologią!

System CoolContour wykorzystują dwie różne sekwencyjne techniki zabiegów do pobudzenia tkanki podskórnej i redukcji lipidów w okolicach bogatych w tłuszcz, takich jak: „bryczesy”, wewnętrzna strona uda, wewnętrzna strona ramienia,  fałdy nad biodrami, fałdy na plecach,  „oponka” na brzuchu,  itp.

więcej


RADIESSE®

Dr Krekora - Wollny została w roku 2013 oficjalnym ekspertem firmy Merz w dziedzinie zabiegów Radiesse.

Radiesse® to wypełniacz nowej generacji, który charakteryzuje się niezwykłą różnorodnością zastosowania - zarówno w kosmetyce, jak i rekonstrukcji, bez konieczności stosowania zabiegów chirurgicznych. Od innych wypełniaczy skórnych różni się wytrzymałością oraz długotrwałością sięgającą nawet 2 lata.

więcej

 

TOKSYNA BOTULINOWA TYP A FIRMY MERZ

Preparat ten przeznaczony jest dla osób, które chcą pozbyć się zmarszczek głównie w górnej części twarzy, czyli zmarszczek mimicznych.

Zmarszczki całkowicie lub częściowo likwidują się, wyraz twarzy staje się łagodniejszy, wygląda naturalnie, ogólna mimika zastaje zachowana.

więcej

 

WYPEŁNIACZE

 • Kwas hialuronowy
 • Kwas hialuronowy nawilża i nadaje objętości, wygładza zmarszczki, modeluje wargi oraz poprawia kontur twarzy.

 • Powiększanie ust
 • Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Jest całkowicie bezbolesny.

  więcej

   

  MEZOTERAPIA IGŁOWA

  Mezoterapia jest niechirurgiczną metoda stosowaną dla regeneracji, poprawy wyglądu skóry, jej odmłodzenia, w leczeniu cellulitu, rozstępów a także w leczeniu i profilaktyce łysienia.

  Duża popularność tej metody wynika z szybko widocznych efektów rewitalizacyjnych, co wpływa na doskonałe samopoczucie i zadowolenie pacjentów.

  więcej