LaSante - Salon Kosmetyczny KielceWYPEŁNIACZE

  Kwas hialuronowy

  -> Rezultaty są natychmiastowe i wyglądają bardzo naturalnie.
  -> Po zastrzyku może pojawić się lekkie zaczerwienienie, opuchlizna i swędzenie
  -> W okresie dwóch tygodni po wykonaniu zabiegu nie należy narażać się na temperatury poniżej 0 °C, promieni słonecznych lub silnego ciepła 

  Powiększanie ust

  -> Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania.
  -> Czas trwania zabiegu od 5 do 20 minut.

Kwas hialuronowy

To substancja naturalnie występująca w skórze. Jest podstawowym składnikiem skóry, który umożliwia utrzymanie wody w tkankach. Wraz z wiekiem zmniejsza się ilość i jakość kwasu hialuronowego, co prowadzi do zwiotczenia skóry. Skóra robi się wysuszona, pojawiają się delikatne linie, a potem głębsze zmarszczki. Policzki i wargi tracą swoją objętość.  Dzięki działaniu kwasu hialuronowego, który nawilża i nadaje objętości, wygładza zmarszczki, modeluje wargi i poprawia kontur twarzy.

W naszym gabinecie stosuje się kwas hialuronowy zawarty w preparatach PRINCESS®, są to wypełniacze najwyższej klasy.

Posiadają one następujące zalety:
- są pochodzenia zwierzęcego;
- nie wymagają wcześniejszych testów skórnych;
- są całkowicie wchłaniane;
- ich cząsteczki nie są wykrywane jako ciało obce;
- rezultaty estetyczne są natychmiastowe i bardzo naturalne.

Średni okres utrzymywania się efektów stosowania wypełniaczy wynosi 9-12 miesięcy. Czasem ten okres może być dłuższy lub krótszy w zależności od wieku, rodzaju skóry, trybu życia. Wstrzykiwanie wypełniaczy jest bezpieczne i raczej bezbolesne. Dla zwiększenia komfortu pacjenta stosuje się miejscowe znieczulenia szczególnie przy wykonywaniu zabiegu w okolicach ust. Rezultaty są natychmiastowe i wyglądają bardzo naturalnie. Do życia towarzyskiego można powrócić natychmiast. Po zastrzyku może pojawić się lekkie zaczerwienienie, opuchlizna i swędzenie w miejscu wykonywania zastrzyku.

Przeciwwskazaniem do zabiegu są: - choroby układu odpornościowego; - alergie; - nadwrażliwość na kwas hialuronowy; - alergie; - ciąża; - karmienie piersią. Należy pamiętać, że w okresie dwóch tygodni po wykonaniu zabiegu nie należy narażać się na temperatury poniżej 0 °C, promieni słonecznych lub silnego ciepła  (sauna, łaźnia turecka).


Powiększanie ust

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Usta znieczulane są przewodowo (jak u stomatologa), zabieg jest całkowicie bezbolesny. Czas trwania zabiegu od 5 do 20 minut.

Typową reakcją po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego jest zaczerwienienie i obrzęk okolicy, gdzie był podany preparat. Na ustach może się on utrzymywać od kilku godzin do nawet 2-3 dni.

DO CENNIKA