LaSante - Salon Kosmetyczny KielceNowość w województwie świętokrzyskim!
Zabieg Radiesse® może być wykorzystany dla modelowania między innymi linii żuchwy, bruzd nosowo - wargowych, zmarszczek tzw. "marionetkowych" (biegnących od nosa, koło kącików ust aż do podbródka).

RADIESSE®

Dr Krekora - Wollny w roku 2013 osiągnęła tytuł oficjalnego eksperta firmy Merz w dziedzinie zabiegów Radiesse.


Radiesse® to najnowszy wypełniacz wprowadzany metodą niechirurgiczną służący do modelowania konturu twarzy, wypełnienia umiarkowanych i głębokich bruzd nosowowargowych, bródkowo-wargowych, obszarów jarzmowych oraz poprawy kształtu i konturu twarzy. Daje on natychmiastowe i długotrwałe efekty (od 18 miesięcy do dwóch lat).

Radiesse® to nowa generacja wypełniacza, który charakteryzuje niezwykła różnorodność zastosowania zarówno w kosmetyce, jak i rekonstrukcji, bez konieczności stosowania zabiegów chirurgicznych. Od innych wypełniaczy skórnych różni się wytrzymałością, długotrwałością, i różnorodnością zastosowań. Unikalny skład Radiesse® zapewnia natychmiastową poprawę wyglądu, charakterystyczną dla innych wypełniaczy, plus długotrwałe efekty. Dzieje się tak dlatego, że Radiesse® składa się z maleńkich, gładkich cząsteczek hydroksyapatytu wapnia - (CaHA). Cząsteczki te tworzą rodzaj rusztowania, na którym rozwijają się cząsteczki kolagenu, tworzone przez ludzki organizm, a to z kolei zapewnia pożądane długotrwałe efekty. Radiesse® jest biokompatybilny, nietoksyczny, nie wywołujący alergii.

Radiesse® składa się z hydroksyfosforanu wapnia (hydroksyapatytu wapnia - CaHA) tworzącego zawiesinę w sodzie karboksymetylo celulozy. CaHA jest materiałem budulcowym, który wchodzi również w skład ludzkich kości i już od wielu lat jest stosowany przy wszczepianiu implantów dentystycznych i ortopedycznych. Podczas tak długiego okresu stosowania go nie odnotowano żadnych skutków ubocznych.
Dzięki systemowi lojalnościowemu możemy w pełni skupić się na kliencie i sprostać wszelkim oczekiwaniom.

DO CENNIKA

Radiesse® nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego dlatego nie wywołuje reakcji alergicznych.
W związku z powyższym nie ma potrzeby robienia testów uczuleniowych bezpośrednio przed zabiegiem.

Rezultaty

przed i poprzed i poprzed i poprzed i poprzed i po