LaSante - Salon Kosmetyczny Kielce


idebae™ antiageing

Wyjątkowy i niezwykle silny przeciwutleniacz z mocną formułą zawierającą Idebenon ( syntetyczny wariant Coenzymu Q10) oraz DMAE (dwumetyloaminoetanol).


Wskazania:
- do skóry twarzy i ciała;
- do zmarszczek, fałd i zagnieceń;
- do rąk i stóp.

Główne składniki:

Idebenone:
Idebenone (C19-H30-05) to silny przeciwutleniacz i substancja przeciwstarzeniowa. Jest podobny w działaniu do Coenzymu Q10, którego jest syntetyczna wersja. Jednakże jest od niego lepszy, ponieważ w warunkach niedotlenienia CoQ10 może zmienić funkcję z przeciwutleniającej na utleniającą co powoduje szybką produkcję wolnych rodników niszczących komórki organizmu. Innymi słowy Idebenone spełnia takie same właściwości jak CoQ10 bez ryzyka reakcji utleniającej.

DMAE:
Jest to silny regulator, pochodna kompleksu witaminy B. DMAE, czyli dwumetyloaminoetanol, powoduje natychmiastowy lifting, szybkie, czasowe wygładzenie zmarszczek w istocie polegające na gwałtownym pęcznieniu komórek tkanki skóry, tak zwanych fibroblastów. Zwiększa jędrność i elastyczność skóry a także osłabienie procesów starzenia i ogólna poprawę kondycji skóry.

Kwas hialuronowy:
Kwas hialuronowy to związek, który wiąże wodę w naskórku. W skórze ludzkiej kwas ten jest składnikiem macierzy międzykomórkowej skóry właściwej. W młodej skórze kwasu hialuronowego jest pod dostatkiem, co gwarantuje jej nawilżenie, sprężystość i brak zmarszczek. Z wiekiem ilość kwasu maleje. W późniejszym czasie skóra człowieka się starzeje, traci zdolność wiązania wody i powstają zmarszczki. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego jest w stanie związać ok. 250 cząsteczek wody.

wstecz dalej