LaSante - Salon Kosmetyczny Kielce


VITJAL™ revitalizing mix

Specjalna kombinacja witamin, aminokwasów i kwasu hialuronowego w jednym produkcie pomaga walczyć z procesami starzenia się skóry.Wskazania:
- Do małych zmarszczek;
- Zwiotczała o odwodniona skóra;
- Twarz, szyja, dekolt;
- Kolana, dłonie, stopy.

Główne składniki:

Kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy to związek, który wiąże wodę w naskórku. W skórze ludzkiej kwas ten jest składnikiem macierzy międzykomórkowej skóry właściwej odpowiedzialnym na odpowiednie nawilżanie przez co uelastycznianie skóry.

Koenzymy

LIPOIC ACID
Kwas tiooktanowy albo liponowy jest uznawany na całym świecie za jeden z najlepszych przeciwutleniaczy, ze względu na zdolność do neutralizowania wolnych rodników zarówno w obszarach tłustych jak i wodnych komórek.

N-ACETYLCYSTEINE
Cysteina to jeden z 20 aminokwasów tworzących białka. Znany jako NAC jest nietoksyczną substancją z silnym działaniem przeciwutleniającym. Struktura jego molekuł umożliwia łatwą penetracje powierzchni (błony) komórkowej. NAC odgrywa główna role w utrzymywaniu odpowiedniego poziomu GSH (tripeptyd pełniący w komórce funkcje antyoksydacyjne) w komórkach poprzez ich ochronę przed zewnętrznymi czynnikami uszkadzającymi i ich działaniom toksycznym.

Witamina D
Odgrywa aktywną rolę w podstawowym procesie metabolicznym komórek. Zapewnia zdrowy i atrakcyjny wygląd skóry.

Witamina B
Jak większość witamin z grupy B wpływa na przemianę materii. Przyspiesza regenerację skóry, uelastycznia ją i wygładza. Wywiera korzystne działanie na funkcjonowanie centralnego systemu nerwowego, zmniejsza objawy stresu, koi podrażnienia skóry. Utrzymuje prawidłowy stan skóry, reguluje pracę gruczołów łojowych, normalizuje tłustą cerę, pomaga walczyć z trądzikiem, ma silne działanie przeciwzmarszczkowe, wspomaga pracę tarczycy. Przywraca włosom sprężystość, powstrzymuje ich siwienie i wypadanie.

wstecz