LaSante - Salon Kosmetyczny Kielce


REVITAL TONIC™

Ekskluzywna formuła skomponowana na bazie fermentacji papaya, ekstraktu z melona, kwasu liponowego oraz N-Acetylocysteine. Jest to zarówno kuracja z działaniem antyoksydantów i toniku ujędrniającego ciało zapewniająca efekt jedwabistej skóry.
Wskazania:
- utrata jędrności skóry;
- zwiotczała i pozbawiona witalności skóra;
- rozstępy.

Podstawowe składniki


Wyciąg z Papaya:
Papaja należy do rodziny Cricacee i jest bogata w witaminy A,C,E.
Innym ważnym składnikiem papaya jest alpha-Tocopherol - witamina E, która pomaga ludzkiemu ciału zwalczać problemy związane z oddziaływaniem na skórę.
W rzeczywistości witamina E osłania ściany komórki przed procesem starzenia (lipoperoxidation) i chroni naczynia krwionośne przed uszkodzeniami. Papaya pomaga skórze zachować elastyczność tkanek, dzięki silnym właściwościom przeciwutleniającym w stosunku do wolnych rodników i poprzez złuszczanie i właściwości antybakteryjne enzymów papai.
Ekstrakt z Melona:
Od narodzin, wolne rodniki są aktywne w naszym ciele ale podczas naszego życia zwiększają swoją liczbę jako konsekwencja zewnętrznych czynników uszkadzających takich jak zanieczyszczenia elektromagnetyczne, chemiczne i środowiskowe. Główny składnik uzyskany z nasion melona to SOD (NADTLENEK DYSMUTAZY ), który działa bezpośrednio jako przeciw utleniacz na system odpornościowy.

LIPOIC ACID:
Kwas tiooktanowy albo liponowy jest uznawany na całym świecie za jeden z najlepszych przeciwutleniaczy, ze względu na zdolność do neutralizowania wolnych rodników zarówno w obszarach tłustych jak i wodnych komórek.

N-ACETYLCYSTEINE:
Cysteina to jeden z 20 aminokwasów tworzących białka. Znany jako NAC jest nietoksyczną substancją z silnym działaniem przeciwutleniającym. Struktura jego molekuł umożliwia łatwą penetrację powierzchni (błony) komórkowej. NAC odgrywa główna role w utrzymywaniu odpowiedniego poziomu GSH (tripeptyd pełniący w komórce funkcje antyoksydacyjne) w komórkach poprzez ich ochronę przed zewnętrznymi czynnikami uszkadzającymi i ich działaniom toksycznym.

wstecz dalej