LaSante - Salon Kosmetyczny Kielce


Dla firm

Pracodawcy pracownikom

Każdy pracodawca doskonale zdaje sobie sprawę, że pracownikom lepiej się pracuje gdy ich ciało jest zrelaksowane i wypoczęte, a umysł wolny od niepotrzebnych myśli. Dlatego właśnie zachęcamy do skorzystania z karnetów na zabiegi w naszym gabinecie. Jest to idealny pomysł, aby zintegrować cały zespół podczas regularnych wizyt w La Santé, które z pewnością przyczynią się do lepszego samopoczucia pracowników i bardziej zmotywują ich do wykonywania swoich obowiązków. Jest to też dobry pomysł na świąteczny upominek czy premię uznaniową. Taki model doceniania pracowników przez pracodawców staje się coraz bardziej popularny w Polsce. W Stanach Zjednoczonych, gdzie praktyka ta z sukcesami działa od kilku lat, dyrektorzy czy prezesi firm bardzo sobie chwalą karnety dla pracowników, ponieważ widzą rezultaty przejawiające się w szczególności w zadowoleniu pracowników i ich bardziej pozytywnym nastawieniu do pracy.


Pracodawcy kontrahentom

Gabinet Kosmetyczny La Santé jest dobrym i ciekawym miejscem na spotkania biznesowe. Masaż czy zabiegi na ciało przy unoszącym się zapachu olejków eterycznych sprzyjają dyskusji i negocjacjom. W takim miejscu jak nasz gabinet nie jedno spotkanie kończy się sukcesem, a prezesi i ich kontrahenci są zadowoleni, odprężeni i chętnie do nas wracają. Dla stałych klientów przygotowaliśmy dodatkowe zniżki, promocje i upominki.


Abonamenty dla firm

Gabinet kosmetyczny La Santé proponuje abonamenty dla firm na nasze zabiegi.

Mamy dla Państwa ciekawy pomysł na upominki okolicznościowe dla swoich pracowników, premie uznaniowe, wyjazdy integracyjne czy spotkania negocjacyjne z kontrahentami.

Regularne wizyty w naszym gabinecie odprężą ciało i uwolnią umysł od zbędnych myśli, co w konsekwencji wzmocni organizm i doda energii do codziennych obowiązków i pracy.

Aby dodatkowo umilić Państwu pobyt w La Santé, przed i po zabiegu proponujemy poczęstunek w postaci smakowitych kaw i aromatycznych herbat.