LaSante - Salon Kosmetyczny Kielce


Nasze promocje

Klient jest dla nas najważniejszy! To dla Państwa ulepszamy nasz gabinet o nowe zabiegi i nowe dary natury niezbędne do wprawienia Państwa w dobry nastrój. Słuchamy każdej sugestii, aby mogli Państwo czuć się u nas komfortowo podczas każdej następnej wizyty.

PROMOCJE

PREZENT ZA PREZENT !

Poleć nas, a polecona osoba skorzysta z rabatu -20% na dowolny zabieg. W zamian, my damy Ci w prezencie rabat -20% na wybrany przez Ciebie zabieg.

Promocja dotyczy wszystkich zabiegów medycyny estetycznej i obowiązuje do końca roku 2017!

 

MĘSKA SPRAWA

Mezoterapia to jeden z najpopularniejszych zabiegów estetycznych, zdolny znacząco poprawiać jakość skóry. Jej celem jest dostarczenie substancji aktywnych bezpośrednio do skóry i jej natychmiastowe nawilżenie. Zarówno skóra kobiet, jak i mężczyzn wymaga takich zabiegów, ale każda płeć ma swoje indywidualne potrzeby.

Mezoterapia Neauvia Organic Hydro Deluxe Man (cena regularna 600 zł) TERAZ W CENIE 500 ZŁ !

Hydro Deluxe Man zawiera 18 mg/ml czystego kwasu hialuronowego, pozyskiwanego z Bacillus subtilis. Tak wysokie stężenie pozwala uzyskać bardzo dobre rezultaty, widoczne już od pierwszego zabiegu. Preparat zawiera także 0,01% hydroksyapatytu wapnia, który dodatkowo pobudza produkcję kolagenu, poprawiając skuteczność terapii.  

 

 

 

W celu zapewnienia komfortu i ograniczenia nieprzyjemnych doznań w trakcie zabiegu, mezoterapię przeprowadzam kaniulą. Dzięki zaokrąglonemu zakończeniu, kaniula nie kaleczy, nie sprawia bólu i nie pozostawia siniaków.

 

Kremy NEAUVIA - specjalna linia dla mężczyzn

VITAMIN C CREAM MAN

Krem zawiera stabilną formę witaminy C, która odgrywa ważną rolę w procesie pielęgnacji skóry i przeciwdziała starzeniu. Jest silnym antyoksydantem, który pobudza syntezę kolagenu i neutralizuje wolne rodniki.Kwas liponowy zawarty w kremie działa synergistycznie z witaminą C, chroni błony komórkowe i przestrzenie międzykomórkowe. Koenzym Q10 zwiększa dotlenienie tkanek i odpowiada za wytwarzanie energii w komórkach.

Zalety:

  • Skóra nawilżona, odżywiona
  • Redukuje drobne i głębokie zmarszczki
  • Rozjaśnia przebarwienia, poprawia koloryt

CONTOUR EYE SERUM MAN

Okolice oczu to najdelikatniejsza część twarzy, będąca w ciągłym ruchu z uwagi na mimikę, dlatego potrzebuje specjalnej pielęgnacji, która nie tylko zapobiega powstawaniu zmarszczek- również mimicznych- ale także eliminuje te już istniejące. Serum pod oczy zawiera wyłącznie frakcje kwasu hialuronowego o małej masie cząsteczkowej, zdolne przenikać do głębszych warstw skóry, zapewniając silne nawilżenie. Peptydy: Sh-Polipeptide-3, Sh-Oligopeptide-1 stymulują skórę do odbudowy, Hexapeptide-8 wygładza zmarszczki mimiczne i daje efekt liftingu.

Zalety:

  • Skóra nawilżona
  • Efekt wygładzenia i liftingu
  • Niweluje cienie pod oczami

 

REBALANCING CREAM MAN

Krem nawilżający z wykorzystaniem frakcyjnego kwasu hialuronowego 3D HA najnowszej generacji i czynnikami wzrostu: Sh-Oligopeptide-1(EGF) i Sh-Polipeptide-3 (KGF), które stymulują podział i wzrost komórek, wspierając naturalny proces regeneracji. Enzymy ATP dostarczają komórkom energię niezbędną do ich prawidłowego funkcjonowania. Kompleks ceramidów odbudowuje barierę hydro-lipidową skóry, a witamina E działa silnie antyoksydacyjnie.

Zalety:

  • Skóra nawilżona, odżywiona, wygładzona
  • Lekka konsystencja, która szybko się wchłania
  • Dzięki zawartości kompleksu minerałów krem ma czarny kolor, który dostosowuje się do kolorytu skóry.

PO ZABIEGU Z HYDRO DELUXE MAN, KREM I/ LUB SERUM Z RABATEM - 20% OD CENY WYJŚCIOWEJ !

Powyższe promocje obowiązują do 31.12.2017 r.

KROK PO KROKU DO CELU

Cell Detoxium /Odtruwanie/ + Oxygenating /Dotlenienie/ Icon Time lub Lifting V /Rewitalizujący zabieg anty-starzeniowy na twarz, okolice oczu i punkty krytyczne / Intensywny lifting skóry dojrzałej + Happy Hands gratis - z 780 zł na 500 zł.

ZASTRZYK MŁODOŚCI

Lifting V Diego Dalla Palma x 4 + Fale Radiowe twarzy x 4 + Happy Hands gratis z 2160 zł na 1500 zł.

NOWA TY

Endermologia LPG x 8 + Cell Detoxium + Oxygenating + Icon Time z 1600 zł na 990 zł.

KOMPLEKSOWA REGENERACJA

Endermologia x 5 + Fale Radiowe x 5 + Cell Detoxium + Oxygenating + Icon Time x 3 lub Lifting V x 3 + Happy Hands gratis z 3500 zł na 2500 zł.

Powyższe promocje obowiązują do 30.11.2017 r.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych promocji !

NOWOŚĆ

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowymi zabiegami z ekskluzywnej marki diego dalla palma RVB Skinlab.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowymi zabiegami karboksyterapii i mezoterapii igłowej.

Nowe zabiegi Thalgo

HIGH PRECISION SHAPING TREATMENT - TLENOWE WYSZCZUPLANIE

MARINE SILICIUM TREATMENT - KRZEMOWY LIFTING

ABSOLUTE HYDRATION RITUAL - MORSKIE NAWILŻENIE

Nowość - CND Shellac

MANICURE HYBRYDOWY SHELLAC

PEDICURE HYBRYDOWY SHELLAC

Nowość - Callus Peel

Nowoczesny pedicure z wykorzystaniem kwasów owocowych.

PEDICURE CALLUS PEEL (stopy)

PEDICURE CALLUS PEEL (pięty)


Abonament dla firm

Gabinet kosmetyczny La Santé proponuje abonamenty dla firm na nasze zabiegi.

Mamy dla Państwa ciekawy pomysł na upominki okolicznościowe dla swoich pracowników, premie uznaniowe, wyjazdy integracyjne czy spotkania negocjacyjne z kontrahentami.

Regularne wizyty w naszym gabinecie odprężą ciało i uwolnią umysł od zbędnych myśli, co w konsekwencji wzmocni organizm i doda energii do codziennych obowiązków i pracy.

Aby dodatkowo umilić Państwu pobyt w La Santé, przed i po zabiegu proponujemy poczęstunek w postaci smakowitych kaw i aromatycznych herbat.