LaSante - Salon Kosmetyczny Kielce


ZABIEGI NA TWARZ

Oxybrazja CRISS Hydroxy

oxybrazjaOXYBRAZJA (peeling wodno-tlenowy)

Zabieg oxybrazji w naszym gabinecie jest wykonywany na sprzęcie polskiego producenta, właściciela marki Criss. Sprzęt ten został zbudowany i przetestowany wspólnie z Zakładem Kosmetologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, co zapewnia Państwu najwyższą jakość oraz skuteczność zabiegu.

Oxybrazja jest nowoczesnym oraz komfortowym zabiegiem wykorzystującym sól fizjologiczną napędzaną czystym tlenem pod ciśnieniem pozwalającym uzyskać zaskakujące rezultaty. Już po pierwszym zabiegu skóra jest nawilżona, wygładzona i rozświetlona. Pojedynczy zabieg oxybrazji pozwala usunąć martwy naskórek, oczyścić skórę, a także przygotować ją do penetracji aktywnych składników.

Oxybrazję polecamy przed ważnym wyjściem, ponieważ uzyskamy wspaniały efekt rozświetlenia skóry twarzy, będzie ona również dotleniona, wygładzona, ujędrniona oraz nabierze zdrowego kolorytu. Wszystko to bez ryzyka podrażnienia i zaczerwienienia skóry.

 

Przed zabiegiem, na życzenie Klienta, kosmetolog może zanalizować i ocenić stan skóry z pomocą dermatoskopu. Ta metoda pozwoli pacjentom na kontrolę skóry podczas serii zabiegów.

Zabieg polecany jest dla cer alergicznych, wrażliwych i płytko unaczynionych. W przypadku cer trądzikowych dostarczenie dużej ilości tlenu powoduje zniszczenie środowiska rozwoju bakterii beztlenowych, które odpowiedzialne są między innymi za powstawanie trądziku.

Oxybrazję można też wykonywać w serii, szczególnie w przypadku skóry naznaczonej bliznami potrądzikowymi. Oxybrazja zastosowana w serii doprowadzi również do odmłodzenia skóry i redukcji drobnych zmarszczek, gdyż strumień tlenu z solą fizjologiczną stymuluje komórki do odnowy, a także poprawia krążenie. W celu uzyskania trwałych efektów zaleca się przeprowadzenie serii zabiegów od 3-8 w odstępach od 1 do 6 tygodni. W leczeniu trądziku zabieg powtarza się co 3 tygodnie, zaś w celach odmładzających zaleca się, by oxybrazję wykonywać co tydzień.

Po każdym zabiegu nakładamy dodatkowo maskę algową lub kremową firmy Thalgo.

Zabieg jest całkowicie bezpieczny dla kobiet w ciąży oraz można go stosować po zabiegach dermatologii estetycznej.

Efekty po zabiegu:

- nawilżona skóra

- zmniejszone zmarszczki

- gładsza i rozjaśniona cera

- wyrównana pigmentacja skóry

- zmniejszenie blizn po trądzikowych

- zlikwidowane łuszczenie skóry( również w przypadku łuszczycy)

- zredukowany cellulit i rozstępy

- wzmocnienie kruchych naczynek krwionośnych

- zmniejszenie stanów zapalnych skóry, w tym również trądziku różowatego i młodzieńczego

Terapia składa się z serii około 6 zabiegów w odstępach ok. jednego tygodnia, natomiast w celu odświeżenia cery zabieg można wykonać jednorazowo.

CENNIK