LaSante - Salon Kosmetyczny Kielce


MEDYCYNA ESTETYCZNA

Dr n. med. Katarzyna Krekora - Wollny

Lekarz chorób wewnętrznych, endokrynolog, dietetyk i lekarz medycyny estetycznej. Wykładowca oraz pracownik Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Instytucie Zdrowia Publicznego. Od 2011 roku dr Krekora-Wollny jest członkiem naszego zespołu. W Gabinecie Kosmetycznym La Santé zajmuje się wykonywaniem zabiegów oraz konsultacji z dziedziny medycyny estetycznej.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne konsultacje przed zabiegiem oraz kontrole medyczne, podczas których dr Krekora-Wollny odpowie na każde Państwa pytanie.

RADIESSE®

Jako pierwszy gabinet w województwie świętokrzyskim oferujemy Państwu zabieg z wykorzystaniem tego najnowszego wypełniacza.Nasz lekarz jako jedyny w województwie Świętokrzyskim posiada uprawnienia do przeprowadzenia tego zabiegu.

Radiesse® to wypełniacz nowej generacji, który charakteryzuje się niezwykłą różnorodnością zastosowania - zarówno w kosmetyce, jak i rekonstrukcji, bez konieczności stosowania zabiegów chirurgicznych. Od innych wypełniaczy skórnych różni się wytrzymałością oraz długotrwałością sięgającą nawet 2 lata.

więcej

 

TOKSYNA BOTULINOWA TYP A FIRMY MERZ

Preparat ten przeznaczony jest dla osób, które chcą pozbyć się zmarszczek głównie w górnej części twarzy, czyli zmarszczek mimicznych.

Zmarszczki całkowicie lub częściowo likwidują się, wyraz twarzy staje się łagodniejszy, wygląda naturalnie, ogólna mimika zastaje zachowana.

więcej

 

WYPEŁNIACZE

 • Kwas hialuronowy
 • Kwas hialuronowy nawilża i nadaje objętości, wygładza zmarszczki, modeluje wargi oraz poprawia kontur twarzy.

 • Powiększanie ust
 • Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Jest całkowicie bezbolesny.

  więcej

   

  MEZOTERAPIA IGŁOWA

  Mezoterapia jest niechirurgiczną metoda stosowaną dla regeneracji, poprawy wyglądu skóry, jej odmłodzenia, w leczeniu cellulitu, rozstępów a także w leczeniu i profilaktyce łysienia.

  Duża popularność tej metody wynika z szybko widocznych efektów rewitalizacyjnych, co wpływa na doskonałe samopoczucie i zadowolenie pacjentów.

  więcej