LaSante - Salon Kosmetyczny Kielce


Modelowanie sylwetki

!!! NOWOŚĆ !!!
JEDYNE i BEZKONKURENCYJNE URZĄDZENIE W KIELCACH DO WALKI Z CELLULITEM!


RF SYSTEM POLARIS

W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów poszukujących skutecznych zabiegów, wychodzimy do Państwa naprzeciw oferując usługi wykonywane tylko na aparaturze medyczno-kosmetologicznej wpisanej do rejestru wyrobów medycznych produkowanych przez uznanych producentów europejskich.

RF System Tripolarny Polaris to bezpieczne i najskuteczniejsze urządzenie wykorzystujące dobroczynne działanie fal radiowych na skórę właściwą i tkankę podskórną. Doskonale sprawdza się w zabiegach bezinwazyjnego liftingu twarzy oraz modelowania i wyszczuplania sylwetki.

JAK DZIAŁA?

Wyszczuplanie i modelowanie sylwetki

RF System Tripolarny Polaris redukuje głębokie pokłady tkanki tłuszczowej opornej na stosowanie gimnastyki i diety. Wspaniale napina skórę!

Rzeźba ciała, wyszczuplanie, redukcja tkanki tłuszczowej

Zabiegi kształtowania sylwetki mogą pomóc w przywróceniu optymalnego kształtu konkretnym obszarom ciała. Tkanka tłuszczowa jest bardzo wrażliwa na przepływ krwi, dlatego RF System Tripolarny Polaris termicznie pobudza przekrwienie i zwiększa przepływ krwi oraz uwalnia wolne kwasy tłuszczowe. Stymuluje nowy kolagen oraz przyspiesza lipolizę i drenaż limfy. Selektywna hipertermia (stan podwyższonej temperatury ciała) wskutek większej oporności komórek tłuszczowych w stosunku do komórek skóry (3:1), odgrywa ważną rolę w leczeniu otyłości. Podgrzanie tkanki tłuszczowej podczas zabiegu powoduje wzrost cyrkulacji krwi przyspieszając tym samym metabolizm komórkowy. Inicjuje zwiększenie lipolizy (rozkład tłuszczu na kwasy tłuszczowe), co powoduje zwiększoną efektywność w drenażu limfatycznym. Podgrzanie komórek tłuszczowych o kilka stopni Celsjusza skutkuje dużym zwiększeniem lipolizy.

Redukcja oznak cellulitu, wygładzanie skóry

Tkanka cellulitowa złożona jest z komórek tłuszczowych o różnej wielkości. Pojedyncza komórka tłuszczowa posiada do 95% tłuszczu w swojej objętości oraz ogromną liczbę hormonów i różnych receptorów w ścianie komórkowej. RF System Tripolarny Polaris selektywnie ogrzewa komórki tłuszczowe co prowadzi do zwiększenia ich metabolizmu i kurczenia się w skutek lipolizy (wydzielanie płynnego tłuszczu w postaci kwasów tłuszczowych). Kwasy tłuszczowe poprzez błonę komórkową dostają się do przestrzeni międzykomórkowej gdzie są absorbowane np. przez komórki, mięśnie i spalane, bądź przez układ limfatyczny i krwionośny transportowane są do wątroby, tam trawione i wydalane z organizmu.

Wskazania do zabiegu

Ciało

- redukcja cellulitu
- zmniejszenie tkanki tłuszczowej
- ujędrnienie ciała
- podniesienie pośladków
- wysmuklenie talii
- likwidacja "luźnej" skóry na brzuchu i wewnętrznej stronie ud
Terapia obejmuje 5-7 zabiegów w odstępach 7-10 dni, maksymalny odstęp pomiędzy zabiegami nie powinien być dłuższy niż 1 miesiąc.

Efekty zabiegu

Efekty zabiegów są dwuetapowe. Już w trakcie trwania serii zabiegów można dostrzec pierwsze efekty napięcia skóry wynikające z obkurczania się włókien kolagenu.
W drugim etapie następuje ich przebudowa, co skutkuje zagęszczeniem struktury skóry i wzrostem jędrności.
Gruntowna poprawa jakości skóry pojawia się stopniowo w okresie kilku miesięcy po wykonanej serii zabiegów.
Ogromną zaletą tej metody jest to, że jej efekty są długoterminowe i utrzymują się nawet do 5 lat. Zalecane jest, aby raz w roku utrwalić efekt jednym zabiegiem.

Połączenie fal radiowych z innymi metodami:
Dla lepszego, bardziej skutecznego zwalczania nadmiaru tłuszczu i cellulitu proponujemy połączenie zabiegu RF z lipolizą iniekcyjną. Lipoliza iniekcyjna likwiduje głębokie, oporne złogi tłuszczu, które następnie w połączeniu z RF dają bardziej spektakularny efekt.

DO CENNIKA