LaSante - Salon Kosmetyczny Kielce


Zabiegi

więcej

 

Promocje

więcej

ZABIEGI NA TWARZ

Lifting twarzy bez skalpela

Napinanie skóry, przebudowa kolagenu, odmładzanie twarzy, wygładzanie zmarszczek.

Bezpieczna i efektywna Radiofrekwencja RF system Polaris pozwala na podgrzewanie tkanki na różnej głębokości napinając siatkę podporową skóry. Kiedy włókna kolagenowe są podgrzewane do temperatury 45°C - 55°C, następuje ich pogrubienie i kurczenie się o 1/3 początkowej długości. W skórze zaczynają namnażać się nowe fibroblasty, które z kolei ze zdwojoną energią syntezują włókna kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego. Wszystko to razem powoduje, że skóra staje się jędrniejsza, gładsza i bardziej napięta.

WSKAZANIA DO ZABIEGU

Twarz

- poprawa owalu twarzy i podbródka,
- ujędrnienie struktury skóry,
- spłycenie głębokich zmarszczek,
- odbudowa kolagenu,
- zapobieganie powstawaniu zmarszczek i starzeniu skóry.

Terapia oparta na serii 5-6 zabiegów w odstępach 7-10 dni. 95% klientów widzi rezultaty już po pierwszym zabiegu.

Połączenie fal radiowych z innymi metodami:

Zabieg oparty jest na działaniu fal radiowych, dwu biegunowych, wspomaganych przez masaż podciśnieniowy, dzięki któremu możemy dostać się do głębszych warstw tkanek skórnych oraz światło PDT, które rozszerza układ krwionośny i limfatyczny.W rezultacie otrzymujemy mocniejsze działanie kosmetyków dzięki otwarciu nowych dróg dla wprowadzenia aktywnych preparatów, które wzmocnią efekty działania radiofrekwencji.

Podczas wykonywanej serii RF proponujemy mezoterapię mikroigłową przy użyciu rollerów DNC. Natomiast po ok. 5-7 dniach proponujemy mezoterapię igłową, bądź preparat Radiesse.Dzięki RF skóra będzie na tyle zgęstniała, aby móc na dłużej zachować wprowadzone podskórnie preparaty. Wyniki badań klinicznych potwierdzają widoczne rezultaty już po pierwszym zabiegu. Seria 6 zabiegów umożliwia całkowitą wymianę włókien kolagenowych, która zapewnia długotrwale rezultaty, jakimi są uniesienie owalu twarzy i podbródka, wypełnienie zmarszczek i ujędrnienie skóry. W celu utrzymania osiągniętych rezultatów zaleca się przeprowadzenie zabiegu podtrzymującego co 3 miesiące.

DO CENNIKA