LaSante - Salon Kosmetyczny Kielce


Kilka słów o nas

Gabinet Kosmetyczny "La Santé"

(fr. zdrowie) przy ulicy Toporowskiego 82 to wyjątkowe miejsce, w którym znajdziecie Państwo relaks oraz ukojenie zmysłów i ciała po ciężkim dniu pracy.
Oferujemy Państwu szeroką gamę zabiegów wykonywanych pod okiem wyszkolonych profesjonalistów w dziedzinie kosmetologii oraz medycyny estetycznej, wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt medyczny i kosmetologiczny.

W naszym gabinecie każdy pacjent traktowany jest indywidualnie, a spełnienie Państwa potrzeb stoi dla nas na pierwszym miejscu. Motto "Klient jest najważniejszy" nie jest dla nas pustym frazesem! Zdajemy sobie sprawę jak dzisiejszy tryb życia, pracy i ciągły bieg naprzód negatywnie wpływa na Państwa samopoczucie, dlatego pragniemy to zmienić. Chcemy pomóc zapomnieć naszym klientom o codziennym świecie, a przypomnieć, że czas skupić się na sobie.

Miło nam będzie Państwa gościć w naszym gabinecie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 19.00 oraz w soboty od 9.00 do 15.00. Jednak pomimo stałych godzin otwarcia naszego gabinetu staramy się być bardzo elastyczni, abyśmy mogli dostosować się do Państwa rytmu dnia, dlatego zachęcamy do kontaktu, w celu umówienia się na wcześniejszą, bądź późniejszą wizytę.

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim wysoki standard usług!

Od innych gabinetów różnimy się przede wszystkim wysoką jakością, profesjonalizmem obsługi i wysokim standardem usług.
Nigdy nie spoczywamy na laurach, nieustannie się rozwijamy, doskonalimy i inwestujemy, aby móc dostarczać najlepsze usługi na najwyższym poziomie!

Jako jedni z niewielu gabinetów kosmetycznych w Kielcach, pracujemy na najwyższej jakości sprzętach z certyfikatem medycznym od brytyjskich producentów. Jesteśmy młodym, pełnym energii zespołem, dlatego gwarantujemy w La Santé nie tylko dobrą obsługę, ale również ciepłą atmosferę. Wychodząc z naszego gabinetu będziecie Państwo się czuli zrelaksowani, pełni życia i energii.


Pracujemy na:

Image Skincare

Jeden z liderów na rynku kosmetyków profesjonalnych w Stanach Zjednoczonych i Unii Europejskiej, producent szerokiej oferty niezwykle skutecznych kosmeceutyków i peelingów chemicznych. Preparaty Image Skincare powstały w oparciu o dokonania naukowe w dziedzinie dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii. Preparaty nie zawierają: silikonów, barwników, parabenów ani substancji zapachowych.


Thalgo

Od ponad 40 lat na świecie, a od 14 w Polsce profesjonalna francuska firma Thalgo jest liderem w dziedzinie SPA i Talassoterapii na całym globie. Thalgo jest autorem wielu patentów, które zrewolucjonizowały międzynarodowy, profesjonalny rynek kosmetyczny. Thalgo posiada własne nowoczesne laboratoria produkcyjne, spełniające surowe normy ekologiczne. Produkty Thalgo wytwarzane są na bazie morskiej i ekstraktów ziołowych. Wśród profesjonalnych firm kosmetycznych Thalgo może pochwalić się jedną z najbogatszych ofert, w skład, której wchodzi kilkadziesiąt zabiegów na twarz, kilkanaście na ciało, a także szeroki wachlarz masaży.


Organic Series

Linia profesjonalnych, ekologicznych kosmetyków, które stanowią alternatywę dla chemicznych produktów, używanych podczas najpopularniejszych zabiegów kawitacji, jono oraz sonoforezy. Kosmetyki tak naturalne i zdrowe, że mogą być rekomendowane weganom, kobietom w ciąży oraz osobom o wyjątkowo wrażliwej skórze. Kosmetyki Organic Series powstają z najwyższej, jakości organicznych składników, z czego co najmniej 95% pochodzi z certyfikowanych ekologicznych upraw. Składniki pochodzą od sprawdzonych dostawców — wyspecjalizowanych firm surowcowych, — które prowadzą szeroko zakrojone badania laboratoryjne oraz kliniczne, gwarantując nie tylko, jakość naturalnych składników kosmetycznych, ale również ich skuteczność. W produktach wykorzystano odżywcze wody roślinne, które zawierają cenne witaminy i minerały potrzebne do prawidłowej odbudowy skóry. Aktywne organiczne składniki działają detoksykująco i energetyzująco, przez co skóra staje się bardziej promienna, zdrowsza i odzyskuje młodzieńczy blask.


Neoglis

W 2000 roku we Włoszech powołano grupę badawczą, której zadaniem było opracowanie nowej receptury opartej o biotechnologię, która spełniłaby wysokie oczekiwania klientów. Tak narodziła się marka Neoglis. Dzięki odpowiednio skomponowanemu składowi, preparaty Neoglis wykazują działanie nie tylko pielęgnacyjne, ale także lecznicze. Wnikając w głąb skóry, pomagają zwalczać różnorodne problemy począwszy od zmian trądzikowych, a skończywszy na zabiegach z serii anti-aging. Skład dermo-kosmetyków Neoglis to między innymi: kwasy AHA, AKA, BHA szeroko stosowane w profesjonalnych zabiegach kosmetycznych. Od początku istnienia na rynku, firma udoskonalała swoje preparaty i dostosowywała stężenia zawartych w nich kwasów tak, aby były odpowiednie dla skóry w różnym wieku i z różnymi potrzebami.


Kryolan

Kryolan ze swoimi profesjonalnymi produktami od dawna wykracza poza strefę czysto teatralnych kosmetyków. Wszystkie preparaty Kryolan są klinicznie testowane i praktyczne w swoim zastosowaniu: na scenie, w filmie, telewizji, na wybiegu i w fotografii-gdziekolwiek potrzebny jest profesjonalny makijaż tam zawsze używa się Kryolan. Aktorzy i charakteryzatorzy na całym świecie nauczyli się doceniać solidność, niezwykłą, jakość i praktyczność produktów Kryolanu.


Peggy Sage

Peggy Sage to marka sięgająca tradycją lat dwudziestych XX wieku. Powstała w Stanach Zjednoczonych, jako pierwsza na świecie marka specjalizująca się w pielęgnacji paznokci. Od lat pięćdziesiątych obecna w największych stolicach świata takich jak Paryż, Nowy Jork czy Londyn. Obecnie jest jedną z najbardziej renomowanych firm specjalizujących się w kosmetykach pielęgnacyjnych i kolorowych.W naszej ofercie

Przede wszystkim profesjonalizm obsługi!

Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych pacjentów, przed każdym zabiegiem dokonujemy prywatnego wywiadu kosmetycznego. Celem takiego wywiadu jest wykluczenie wszystkich przeciwwskazań do wykonania danego zabiegu oraz dopasowanie odpowiedniej kuracji dla każdego problemu i rodzaju skóry.

 

 

Współpraca:

Marcin SyskaMarcin Syska to zawodowy fotograf ślubny z Kielc. W jego portfolio znajdą Państwo estetyczne, pełne pastelowych barw i dobrego nastroju zdjęcia ślubne. Oprócz zdjęć cyfrowych Marcin wykonuje również unikatowe zdjęcia ślubne aparatem Holga na tradycyjnej kliszy fotograficznej. Na jego blogu znajdą Państwo także bardzo użyteczny Poradnik Młodej Pary.

Zdjęcia Ślubne - Marcin Syska