LaSante - Salon Kosmetyczny Kielce


Podoklamra/Pedicure Leczniczy

PODOKLAMRA - SPOSÓB NA WRASTAJĄCE I WKRĘCAJĄCE PAZNOKCIE!

Do niedawna jedynym skutecznym sposobem pozbycia się tej dolegliwości był zabieg chirurgiczny.

Dziś alternatywą dla takiego zabiegu jest – korekta wrastającego paznokcia za pomocą czasowych implantów medycznych. Przynoszą one natychmiastową ulgę, mogą być stosowane u diabetyków, a nawet u dzieci. Ich działanie powoduje spłaszczenie płytki paznokciowej, a tym samym niweluje dolegliwości zapobiegając ponownemu wrastaniu lub wkręcaniu.

 

Podoklamra światowa innowacja w dziedzinie podologii!

Czasowy implant do korekcji wrastających paznokci. Nagrodzony dwoma prestiżowymi nagrodami Beauty Premium 2015 oraz Medalem Mercurius Gedanesis 2015 na Międzynarodowych Targach.

Podoklamra to polski wynalazek, Produkt spełnia wymogi prawne i epidemiologiczne aplikacji czasowego implantu do korekcji wrastających paznokci. Klamra wykonana jest ze stali implantologicznej posiadającej certyfikat CE i zarejestrowana jako wyrób medyczny.

Główną zaletą Podoklamry jest możliwość sprawdzenia skuteczności odciążenia wału paznokciowego, jej dopasowania do anatomicznego kształtu paznokcia. System Podoklamra może być stosowany wyłącznie w gabinetach specjalistycznych przez podologów, kosmetologów, lekarzy, pielęgniarki po odbyciu szkolenia, które są organizowane na terenie całego kraju przez firmę PODOPHARM Sp. z o.o. Szkolenie zakończone jest certyfikatem z numerem ewidencyjnym i tylko osoba posiadająca ten dokumnet uprawniona jest do zakładania implantu Podoklamra.

PEDICURE LECZNICZY

PODOPHARM PROFESSIONAL I PODOPHARM MED specjalistyczne linie produktów, których receptury zostały opracowane przy współpracy z podologami oraz specjalistycznych narzędzi takich jak dłuto, skalpel oraz ferezarkę pozbywamy się HIPERKERATOZ: wszelkiego rodzaju zmian wynikających z zaburzeń rogowacenia m.in. odciski, modzele, pękające pięty, maceracje.

Ponadto podczas zabiegu pedicure leczniczego, opracowywujemy paznokcie i skóre problematycznej stopy oraz pomagamy dobrać odpowiednią pielęgnację po zabiegu do uzytku domowego.