LaSante - Salon Kosmetyczny Kielce


SESDERMA AZELAC PEEL

AZELAC

Zabieg oczyszczająco-normalizujący dla skóry naczyniowej, z trądzikiem różowatym bądź z trądzikiem pospolitym. Odświeżona i delikatnie napięta skóra, zmniejszone objawy trądziku, redukcja rumienia i przebarwień – oto efekty nowatorskiego zabiegu Azelac, opartego na kwasie azelainowym.

NOWE ODKRYCIE

Kwas azelainowy – nowe odkrycie kosmetologii – ma nadzwyczaj szerokie spektrum działania, a wydaje się wprost stworzony do kompleksowej eliminacji przyczyn i objawów najbardziej uciążliwych bolączek skóry. Działa przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie, zwalcza wolne rodniki, normalizuje wydzielanie sebum i zapobiega jego rozkładowi na składniki, które nasilają niekorzystne zmiany skórne. Nie dopuszcza do powstawania zaskórników i przebarwień a istniejące przebarwienia zmniejsza. Dlatego wykorzystuje się go u osób z trądzikiem (zarówno pospolitym jak i różowatym), przebarwieniami, a także łuszczycą i atopowym zapaleniem skóry.

EFEKTY

 • - zmniejszenie wydzielania sebum,

  - naturalne zmatowienie i wygładzenie cery,

  - redukcja trądziku, zmniejszenie porów, likwidacja zaskórników,

  - eliminacja rumienia i grudek,

  - zmniejszenie przebarwień i blizn po trądzikowych,

  - regeneracja i odmłodzenie wrażliwej i delikatnej skóry.

 • ZABIEG

  Zabieg dla osób z takimi problemami skóry jak: trądzik różowaty, trądzik pospolity, łuszczyca, zapalenie mieszków włosowych, melasma oraz inne przebarwienia.

  CZĘSTOTLIWOŚC ZABIEGÓW:

  W celu uzyskania najlepszych efektów zaleca się wykonanie serii 6 – 12 zabiegów przeprowadzanych w odstępach 2 tygodni jako zabieg jednorazowy w celu poprawy struktury i wyglądu skóry

  Na co uważać?

  Po zabiegu i w trakcie serii zabiegów należy unikać czynników drażniących skórę, np. mycia twarzy twardą, chlorowaną wodą, używania mydeł zapachowych, stosowania preparatów zawierających alkohol. Skóra powinna być chroniona przed mrozem, wiatrem i słońcem. Należy liczyć się z możliwością okresowego wystąpienia świądu, rumienia, pieczenia, delikatnego łuszczenia się skóry bądź jej suchości. Ze względu na brak stosownych wyników badań w tym zakresie, zabiegu nie powinno się wykonywać w okresie ciąży i karmienia piersią.

PIELĘGNACJA DOMOWA

AZELAC MOISTURIZING GEL – lekki żel nawilżjący zawierający 3% kwas azelainowy. Polecany jako uzupełnienie kuracji w leczeniu skóry z tendencją do trądziku pospolitego i różowatego.