LaSante - Salon Kosmetyczny Kielce


Zabiegi na ciało - Zabiegi SPA na ciało

ELLA BACHE - TRZY PEELINGI - 180 zł

Zabieg wygładzający i rozświetlający. Szybki zabieg regenerujący, który w krótkim czasie sprawi, że Twoja skóra stanie się uwodzicielsko piękna i aksamitnie gładka.

ELLA BACHE - WYPRAWA W GŁĄB ZIEMI - 200 zł

Wyprawa w głąb ziemi roztacza cudowny świat zapachów Dalekiego Wschodu, które ukoją ciało i zmysły. Idealny po okresie letnim i zimowym, kiedy na skórze widoczne są oznaki przesuszenia. Działa silnie odżywczo i regenerująco.

HIGH PRECISION SHAPING TREATMENT - TLENOWE WYSZCZUPLANIE - 250 zł

Innowacyjna kuracja, która działa na 2 rodzaje tłuszczu będące źródłem wiotkiej skóry, cellulitu oraz nieestetycznych krągłości.

BODY PEELING - 60 zł

Peeling całego ciała solą z morza martwego.

FRIGI THALGO WRAP - 180 zł

Zabieg poprawiający krążenie krwi, ujędrniający skórę i poprawiający elastyczność ścian naczyń krwionośnych poprzez ich kurczenie i rozkurczenie.

THALGO MICRONIZED MARINE ALGAE BODY WRAP - 250 zł

Zabieg wyszczuplający, antycellulitowy, silnie odtoksyczniający na bazie 100% naturalnych mikronizowanych alg morskich bogatych w witaminy, minerały, mikro i makroelementy.

ZABIEG BŁOTNY NA CIAŁO - 179 zł

Peeling solą morską całego ciała, okłady z błota/body wrapping, balsam z wysokim stężeniem minerałów z Morza Martwego. Błoto z Morza Martwego ma terapeutyczne działanie w leczeniu łuszczycy, trądziku pospolitego, wspomaga leczenie reumatyzmu.

ZABIEG WYSZCZUPLAJĄCO-MODELUJĄCY - 150 zł

Zabieg na bazie L-karnityny i koncentratu cynamonowo-kofeinowego redukującego tkankę tłuszczową.

CUD MIÓD - 250 zł

Peeling miodowy, silnie wyszczuplająco-oczyszczający masaż naturalnym miodem, maska miodowa, po zabiegu herbata miodowa.

FLIRT Z CZEKOLADĄ - 280 zł

Czekoladowy peeling całego ciała, relaksacyjny masaż gorącą czekoladą, owijanie czekoladowe, masaż ciepłym czekoladowym olejkiem, czekoladowa maska, po zabiegu filiżanka gorącej czekolady.