LaSante - Salon Kosmetyczny Kielce


diego dalla palma RVB Icon Time

ICON TIME - zabieg rewitalizujący anty-starzeniowy

PROBLEM

Skóra po 30 roku życia i powyżej z problemem starzenia się wywołanym procesem mikrozapalnym przyspieszonym przez czynniki zewnętrzne. W efekcie skóra staje się podrażniona, przesuszona a na niej szybciej powstają zmarszczki.

ROZWIĄZANIE

System Anti-Inflamm-aging zwalcza działanie wolnych rodników.
Bogata i odżywcza konsystencja zabiegu jest idealna dla suchej, odwodnionej skóry oraz przy zimnej pogodzie. Zabieg polecany jest także dla kobiet przed menopauzą, które cierpią na suchą skórę, utratę napięcia i występowanie brązowych plam. Rezultat to ponownie odżywiona, idealnie gładka i jędrna skóra.

ICON TIME - zabieg antystarzeniowy na okolice oczu i punkty krytyczne

PROBLEM

Nasze oczy codziennie narażone są na negatywne czynniki zewnętrzne jak ekrany komputera, telefonu czy nadmierna ekspozycja na słońce i wiatr co w efekcie powoduje powstawanie cienkich zmarszczek w okolicy oczu. Naszej urodzie zagraża również stres, który jest przyczyną powstawania cieni i sinicy pod oczami. Aby temu zradzić proponujemy proste ale skuteczne rozwiązanie.

ROZWIĄZANIE

Sercem zabiegu Icon Time na okolice oczu i punkty krytyczne jest maska szokowa, która zawiera pył diamentowy, środki do lifitingu, kompleks przeciw workom oraz bio-mimetyczny peptyd pro-kolagenowy. Poprawia cerę w zaledwie pare minut. Rezultatem jest zrelaksowany wygląd ale przede wszystkim redukcja zmarszczek, worków i zasinień pod oczami.

 

CENNIK